بزرگترین باغ آزالیای تگزاس واقع در Nacogdoches

تگزاس محل بسیاری از مکان های عالی از جمله پارک های ملی ، باغ وحش ها ، دانشگاه ها و کالج ها و همچنین برخی باغ های خارق العاده است. یک نمایشگاه عالی برای دیدن بزرگترین باغ آزالیا در کل تگزاس است. این باغ زیبا در قلب Nacogdoches ، تگزاس واقع شده است و جاذبه ای است که مردم از هر گوشه و کنار آن سفر می کنند فقط از آنجا دیدن می کنند و از آن عکس می گیرند. Nacogdoches ، تگزاس در حال حاضر محل دانشگاه ایالتی استفن اف آستین است که هر ساله دانشجویان ، اساتید و استعدادهای زیادی را از سراسر جهان جذب می کند. باغ Ruby M. Mize Azalea نیز پیروان خاص خود را دارد.

این باغ آزالیا در قلب Nacogdoches قرار گرفته و در وسعتی تقریباً هشت هکتاری واقع  قیمت گل آزالیا  شده است. این جنگل در داخل جنگل کاج Loblolly واقع شده است که قدمت آن بیش از پنجاه سال است. کمی در جنوب دانشگاه استیون اف آستین از دانشگاه جانسون کلیسئوم ، بسیاری از دانشجویان و خانواده های آنها هر ساله با سفر به دانشگاه درایو از آن دیدن می کنند. باغ Ruby M. Mize Azalea زیبا و پر از رنگ ، بیش از شصت و پانصد آزالیا دارد که بیش از پانصد نوع مختلف است. همچنین دارای بیش از یکصد و هشتاد افرا ژاپنی ، محل شکوفا شدن کاملاً دیدنی است. مسافران و تعداد زیادی از مردم محلی بیست مایل به علاوه درختان و گل ها را غربال می کنند. عکس گرفتن و تحسین زیبایی اطراف

باغ Ruby M. Mize Azalea همچنین میزبان بیش از دویست کاملیا ، و مجموعه ای از جنگل های سگ است. جاذبه اصلی هر ساله در رویداد Nacogdoches Azalea Trails رخ می دهد. این رویداد در اواسط ماه مارس ، تا اوایل آوریل اتفاق می افتد. نمایشگاه شکوفائی بهار از فلور زیبا. پم فیچ ، مدیر اجرایی کنوانسیون Nacogdoches و اداره بازدید کنندگان ، توضیح داد ، “نقطه کانونی این رویداد همیشه باغ Ruby M. Mize Azalea بوده است”.

برای بازدید از باغ Ruth M. Mize Azalea ، از طریق برقراری ارتباط با کنوانسیون Nacogdoches و دفاتر بازدید ، می توان تورهای راهنما تنظیم کرد. در مراسم Nacogdoches Azalea Trails حتی بسیاری از افراد محلی حتی باغچه های خانه شخصی خود را برای بازدید عموم باز می کنند. مسیرها بیش از کیلومترها از مسیرهای آجر قرمز ، داخل و خارج از خانه ها و از طریق چندین باغ جذاب وجود دارد. در طول رویداد Azalea Trails ، فرصت هایی برای دیدن هم اندیشی های برگزار شده توسط دانشگاه ایالتی استفان اف آستین و همچنین نمایشگاه های عکاسی و هنری وجود دارد. در این مدت منطقه مرکز شهر Nacogdoches نیز پر از علاقه مندان بهار است. برای خرید ، ناهار خوری و دیدنی.